התקשרו עכשיו

Menu

שונאים לגשת לטסט? יש פתרונות

אגרת הרישוי השנתית של הרכב כבר מבצבצת בתיבת הדואר, והתשלום המהיר באינטרנט או בדואר הוא רק תחילתו של תהליך מחייב, לבדיקת תקינות ובטיחות הרכב באחד ממכוני הרישוי המורשים בישראל וקבלת המדבקה הנכספת. 

גם רכב חדיש יחסית ו/או רכב אשר עבר את כל הטיפולים הנדרשים ומתוחזק כראוי, מחייב בחתימת מכון הרישוי לביצוע המבן השנתי ונסיעה ללא אישור על ביצוע מבחן שנתי (טסט) היא עבירה על החוק.

בדומה לחרדת בחינות בבית הספר ובאוניברסיטה, גם הבדיקה במכוני הרישוי מלחיצה רבים, מביאה לתחושה של התמודדות עם מכונים ישנים ובזבוז זמן של הלקוחות. במכון רישוי פליקס לוד החדש תקבלו חוויה אחרת, חווית מתקנת, אצלנו הלקוח/ה הוא/היא המלך/המלכה. לפיכך מומלץ להגיע אל מכון רישוי פליקס לוד החדש שהינו מכון רישוי מקצועי, אשר שם דש על רמת שירות גבוהה ואמינות ומספק כלים מעשיים וישימים לשם כך.

פתרון נוסף המסייע לא אחת, ועומד גם לרשות אנשים אשר סובלים מחוסר בזמן, הוא שימוש שירות לקיחת הרכב לטסט הניתן על ידי נו (באמצעות חברה חיצונית). ניתן לשלוח הודעת וצאפ WhatssApp לתיאום הנ"ל בטלפון

050-3735390

שירות זה מאפשר באמצעות תיאום טלפוני שליחת נהג (של חברה חיצונית) אל הלקוח לאיסוף רכבו לטסט (ניתן לאסוף את הרכב מבית הלקוח, ממקום עבודתו או מכל מקום אחר לבקשתו), קבלת הרכב וכל המסמכים הדרושים, נסיעה אל המכון, ביצוע הבדיקה והעברת הרכב טסט במכון הרישוי והחזרת הרכב לבעליו עם כל האישורים הדרושים.

מה נדרש מכם למסור לנהג במסירת הרכב לצורך קבלת השירות?

  • רשיון רכב משולם (במקרה של תשלום באתר משרד הרישוי ניתן להגיש את הטופס המקורי בצירוף קבלה על התשלום).
  • תעודת זהות של בעל הרכב הרשום ברישיון הרכב.
  • ייפוי כוח חתום המייפה את כוחו של נציג מכון הרישוי לביצוע הבדיקה.
  • תעודת ביטוח חובה בתוקף.
  • רכב שגילו עולה על 15 שנים- אישור בדיקת בלמים ממוסך מורשה.
  • רכב שגילו עולה על 19 שנים- אישור רכב מיושן ממשרד הרישוי.

מלבד המסמכים הנ"ל חשוב וכדאי טרם שליחת הרכב לביצוע בדיקת רישוי לוודא את תקינות כלל הפנסים והנורות ברכב, הימצאות גלגל רזרבי תקין, משולש אזהרה ואפוד זוהר- המהווים אביזרי בטיחות המחויבים להימצא בכל רכב.

מכון הרישוי פליקס בלוד הוא מכון וותיק אשר לאחר שנים ארוכות  עבר לניהולו של עו"ד חנן חדד, שבחר להשקיע במקום ולהפוך אותו למכון רישוי מוביל במרכז ובשפלה, המנוהל תחת סטנדרטים מחמירים של מקצועיות, שירות ומצוינות. 

המכון מנוהל בפיקוח מחמיר של עורך דין חנן חדד, אשר דאג הן לציוד, תשתיות מתאימות והן לכוח אדם מקצועי ומנוסה, במטרה לספק לכל לקוח חוויה שירותית ובדיקה מקצועית ובטיחותית, בזמני המתנה נמוכים, תחושת ביטחון, שקיפות ואמינות ומגוון שירותים משלימים. המקום מצולם במערך מצלמות סגורות, כולל מספר גדול של מסלולי בדיקה מובנים, צוות של רישוי שיוצאים אל הלקוח לקבל את המסמכים, מחסומים המסייעים בניהול הוגן של התורים והמעברים וצוות מקצועי ומורשה לכל סוגי הבדיקות.

טסט בלי לצאת מהבית

רישוי שנתי

כיוון פרונט

בדיקות קנייה